Koło Gospodyń w Woli Wielkiej

Koło Gospodyń w Woli Wielkiej wznowiło swoją działalność w 2009 r. Obecnie liczy 12 kobiet. Swoją działalność skupiamy na organizacji życia społeczno-kulturalnego dla mieszkańców naszej miejscowości. Organizujemy letnie pikniki dla dzieci i młodzieży, zabawę choinkową, dzień Babci i Dziadka, zabawę sylwestrową i ostatkową, kuligi. Chętnie uczestniczymy w imprezach kulturalnych organizowanych na terenie Gminy: pokazach kulinarnych, spotkaniach folklorystycznych, dożynkach. Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy piekąc ciasta. Naszym sukcesem było zajęcie II miejsca w konkursie „Roztoczanki Konkurs Najpiękniejszego Wianka” rozstrzygniętego podczas „Kupalnocki Na Ludową Nutę”. Mamy na swoim koncie wyróżnienia i dyplomy. Współpracujemy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Narolu, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Narolu oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Woli Wielkiej.

Obecna Szefowa Koła:

Anna Szawara