Joomla Templates by Just Hosting Review

„NAROLSKIE SPOTKANIA” II DZIEŃ - 19.01.2014 r. Centrum Koncertowo – Wystawiennicze w Narolu ... Zabrakło prądu a koncert trwał ...

Opublikowano: sobota, 10, maj 2014 Admin

skrzek 01„Są takie koncerty, których nie sposób opisać słowami. Są tacy ludzie, którym nie wiadomo jak podziękować za to co zrobili. Emocje i wzruszenia, których zwieńczeniem jest odczucie, że nasze serca biją razem w tym samym rytmie, a uśmiech radości o słonym smaku z łzą na licu dopełnia całości.

 

Oto Józef Skrzek, przyjechał by pofedrować dźwiękami klawiszy i głosem wznieść na wyżyny emocje u słuchających.

To nic, że w połowie koncertu nie było już prądu, bo doznania i odczucia podskoczyły na jeszcze wyższy poziom, gdy bez chwili pauzy Artysta grał dalej, dźwięki choć cichsze i oświetlone już tylko blaskiem świec, jeszcze głębiej wnikały w pokłady duszy uczuć... A gdzie tak było ?

skrzek 04W Narolu na Krupcu w cerkwi tam się dzieją rzeczy niepojęte.
Przy takich ludziach, nie ma przypadków. Z podziękowaniami dla: Marlena Wiciejowska i wszystkich dzięki zaangażowaniu, których ten koncert się odbył oraz Tomasz, Jerzy, Ania, Alicja, Aleksandra, Grzegorz, Tomasz, Adam i dla moich druhów w niedoli lodowiskowego podróżowania oraz wszystkich, którzy z bliska i daleka przybyli na tę wyjątkową ucztę muzyczną". Tak na gorąco zrelacjonował drugi dzień „Narolskich Spotkań" Pan Andrzej Bołdaniuk.

 

 

Odsłony: 1165