Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Gminny Ośrodek Kultury w Narolu oraz Burmistrz Miasta i Gminy Narol zapraszają na rajd rowerowy, który odbędzie się 1 maja 2022 r. w ramach NAROLSKIEJ MAJÓWKI. Na to wydarzenie zapraszamy wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku, którzy długi weekend majowy pragną spędzić w pięknych okolicznościach roztoczańskiej przyrody.

Trasa rajdu to około 28 km. Narol (Rynek) - Lipsko - Jędrzejówka - Dębiny - Huta Złomy - Łówcza - Płazów - Źródła Różańca - Narol (Stadion Miejski).

Zapisy na rajd prowadzi Gminny Ośrodek Kultury w Narolu pod nr tel.: 662 118 799.

Udział w rajdzie można zgłosić do 27 kwietnia 2022 r. Rejestracja w dniu rajdu od godz. 8.00, START o godz. 9.00.

Organizator zapewnia posiłek na trasie oraz na zakończenie rajdu.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, w zamian za opłatę startową proszę przynieść dowolny artykuł piorący. Przed rozpoczęciem rajdu odbędzie się zbiórka w.w. artykułów które zostaną przekazane do Domu Dziecka w Chmielnickim na Ukrainie.

Regulamin rajdu.pdf

trasa zdjęcie1500