Tegoroczna, Narolska Majówka rozpocznie się 1 maja rajdem rowerowym, dzień ten podzielony jest na dwie części- jedna z nich toczyć się będzie na narolskim rynku, a druga na stadionie miejskim.

1 maja

10.00- zaczynamy rajdem rowerowym o długości trasy ok. 33 km (szczegóły poniżej). (narolski rynek)

11.00- XXXIX Narolskie Biegi Uliczne, czyli cykliczna impreza biegowa, której organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Narolu. (narolski rynek)

14.00- Koła gospodyń, atrakcje dla dzieci, występy zespołów muzycznych (stadion w Narolu)

16.00- występy zespołów z Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu: S-Floor, Narolskie Nutki, Zespół Ziemi Narolskiej
          17.00- Kapela Galicjanie
          18.00- Trio Mariachi spacer między widzami
          18.15- Trio Mariachi koncert
          19.15- SkyNova
          20.00- Energy Gerls
          21.30- dyskoteka z DJ Adamus

3 maja

11.00- Msza św. w intencji Ojczyzny

12.00- Święto Konstytucji 3 Maja- obchody uroczystości patriotycznych przy pomniku

4 maja

15:00- Msza świętą w intencji strażaków, Gminne Obchody Dnia Strażaka.
Oficjalne uroczystości będą miały miejsce na placu przed ratuszem w Narolu bezpośrednio po nabożeństwie. Podczas oficjalnych uroczystości zostaną wręczone odznaczenia strażackie.

Narolska Majówka Rowerowa

maj24W tym roku proponujemy Państwu 33 km pięknej roztoczańskiej trasy. W trakcie rajdu czekają nas przystanki w ciekawych miejscach, dobre towarzystwo innych kolarzy oraz pyszny posiłek na mecie rajdu przygotowany przez jedno z naszych lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich.

Zapisy odbywają się poprzez formularz: https://forms.gle/YyTVmNQqR4RLKV2n8

Zapisy przyjmowane są do 25.04. (czwartek).

Kiedy: 1 maja (środa) godz. 10:00

Wpisowe: 30 zł (uwaga! z opłaty zwolnione są dzieci i młodzież poniżej 18 r.ż.)rajd24

Start rajdu: Rynek w Narolu

Meta: Stadion w Narolu